Про мовну студію WOW! English

Мовна студія “WOW! English” вже більше 16 років працює над лінгвістичним розвитком школярів, значно розширюючи вміння та навички володіння англійською мовою, порівняно зі шкільним курсом.

В нашому колективі працює висококваліфікована та креативна команда з більш ніж тридцяти вчителів, що мають вищу педагогічну освіту та досвід роботи з дітьми.

Вчителі систематично працюють над підвищенням власної кваліфікації, створюють навчальні посібники, розробляють програми навчання; регулярно працюють з практикуючими психологами для того, щоб краще знаходити спільну мову з дітьми та батьками, краще розумітися на психологічних особливостях учнів.

Заняття проводяться в приміщеннях шкіл. На даний момент ми співпрацюємо з 21 школами, постійно розширюючи географію присутності для максимального наближення до наших клієнтів.

Цінності МС «WOW! English»:

Якість - професіоналізм, вчасність виконання поставлених задач, самовдосконалення, відповідальність, креативність і творчість, психологічний комфорт кожної дитини та клімат в групі,  результативність, раціональне використання доступних ресурсів і часу, сучасність.

Повагавзаєморозуміння і толерантність, чесність і прозорість, культура, об’єктивність, любов до дитини, патріотизм.

Довіра - взаємодопомога та підтримка, командний дух, гнучкість, контактність, відкритість, почуття гумору.