Результативність навчання в мовній студії

Головною ціллю, напевно, будь-якої нашої дії є її результат. Ми починаємо і виконуємо те чи інше завдання для того, щоб досягти конкретної цілі. Саме результативність є наслідком, своєрідним «продуктом» і у процесі навчання. Все, що ми відпрацьовуємо, повторюємо, закріплюємо в ігровій чи іншій формах виконується для того, щоб отримати певний результат, а саме – грамотне і побіжне володіння англійською мовою в усному та писемному мовленнях.

Наші студенти вивчають англійську мову згідно з новими методичними інноваціями. Авторські методика та підручники дозволяють навчати дітей різного віку, надаючи їм базові знання з самого початку навчання. Поступово ускладнюючи навчальний матеріал, ми досягаємо відмінного результату, адже наші студенти вчаться і читати, і писати, і говорити, і сприймати англійську мову з вивчених тем. Крім того весь навчальний матеріал:

 • спочатку вивчається та засвоюється на занятті;
 • закріплюється вдома за допомогою виконання як усного, так і письмового домашнього завдання;
 • повторюється на наступному занятті;
 • використовується протягом всього періоду навчання.

Наші студенти працюють у невеликих групах, що дозволяє приділити увагу кожному на будь-якому етапі навчання, для того щоб пояснити матеріал, ліквідувати помилки та нерозуміння.

Звісно, кожна людина індивідуальна, кожен з нас сприймає новий матеріал по-різному. Наші викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного студента окремо та до групи в цілому. Ми навчаємо дітей іноземній мові, враховуючи типи сприйняття наших студентів. Для студентів – візуалів ми використовуємо велику кількість яскравої наочності, ігрові види діяльності з елементами інсценування і т.д. Для студентів – аудіалів часто для вивчення іноземної мови використовуються різноманітні види аудіювання, вивчаються пісні, вірші і т.д. Для студентів – кінестетиків ми часто працюємо в рухливій ігровій формі, використовуємо реальні предмети побуту у навчанні. Для студентів – дигіталів ми застосовуємо вправи на розвиток логічного мислення, таблиці та інші цікаві види діяльності. Звісно, наші викладачі не працюють в єдино обраному напрямі, вони поєднують між собою різноманітні види діяльності розвиваючи здібності у наших учнів.

Ми не дотримуємось чітких вимог певного календарно-навчального плану. Тобто чим якісніше та активніше працюють студенти певної групи, тим швидше вони перейдуть на наступний рівень навчання.

Наші викладачі також постійно займаються самовдосконаленням. Адже неможливо мотивувати дітей самому при цьому не розвиваючись. Протягом усього навчального року ми:

 • працюємо над пошуком нових цікавих видів діяльності;
 • вигадуємо все нові і нові способи мотивації наших студентів;
 • розвиваємо логічне мислення та творчі здібності учнів;
 • працюємо з іноземними аудіо- та відеоматеріалами;
 • консультуємося з практикуючими психологами, щодо вирішення навчально-виховних задач;
 • розробляємо навчальні програми та посібники;
 • проводимо заняття з педагогічної майстерності.

Навчальна програма нашої мовної студії також допомагає у вивченні інших предметів. Покращується техніка читання, розвивається пам'ять, логічне мислення, мовлення, розширюється словниковий, підвищується рівень загальної ерудованості, розвивається пунктуальність та дисциплінованість.

Результати нашої роботи Ви маєте змогу оцінити двічі на рік на відкритих уроках. Уже на першому відкритому уроці Ви побачите, як Ваші діти говорять та пишуть, співають пісні, грають в ігри англійською.

Ми завжди відкриті для спілкування, готові вислухати Ваші зауваження та пропозиції. Ми готові навчатись і готові навчати Вас та Ваших дітей.

Read 1823 times