Чому я хочу працювати в "WOW! English"?

Витяги з мотиваційних листів працівників

 • "Процес навчання студентів, результати роботи та слова подяки батьків і керівника – ще одна причина чому я тут. Розуміючі очі дітей, а також контрольні з високими оцінками дають мені впевненість, що я знаходжусь у правильному місці, на правильному шляху"
 • "Мені здається, я кожен рік пишу одне й теж саме. Мені комфортно тут, я відчуваю себе на своєму місці, мені комфортно працювати з дітьми, я отримую задоволення від їхніх результатів, і, найголовніше, - я бачу результат своєї роботи. Я звикла до деяких груп так, наче це рідні люди і вже не уявляю, що може бути якось інакше."
 • "В цій організації я відчуваю себе потрібною і на своєму місці. Дуже радує те, що до твоїх думок і ідей прислухаються, якщо вони доречні і можуть допомогти іншим…. Тай взагалі я вважаю, що атмосфера в колективі в позитивна і конфліктів не виникає…"
 • "Ще мені подобається, що наша організація постійно розвивається і рухається вперед. Тут я знаходжу самореалізацію та щодня працюю над саморозвитком та самовдосконаленням."
 • "… мені надзвичайно цікаво спостерігати як з кожним роком у студентів покращується вміння розуміти англійську мову та використовувати її на практиці. Цього року я усвідомила, що діти, які 5 років тому прийшли на навчання і вивчали букви та алфавіт, цього року вже дивляться фільми, готують та обробляють англомовну інформацію з Інтернету для якісної підготовки новин для занять. Такий прогрес дітей мене надзвичайно тішить, і я з нетерпінням чекаю наступного року та їх нових досягнень… Також у Мовній студії престижно працювати, оскільки вона є відомою в місті (і, я так розумію, вже і за його межами) і всі друзі та знайомі чудово розуміють, про що йдеться, коли я розповідаю про місце роботи."
 • "Я вважаю, що на сьогоднішній день в нашому місті на цьому місці роботи ідеальне співвідношення "ціна-якість". Під "якістю" я маю на увазі умови роботи. У мене нормований робочий день, робота чиста, розумова і мене тут називають "Тетяна Володимирівна")). Мені подобається загальна система роботи організації. А це можливість висловити свою думку, і можливість реалізувати свою ідею, і відсутність байдужості до колективу в цілому (мало де проводять психологічні тренінги, багато де навіть корпоративи не проводять) … мені подобається "адекватність" (вибачте за слово)) дирекції. Я вважаю, що в наш час багато на яких роботах особисті проблеми працівників дуже мало хвилюють. Тут це не так. В мене є з чим порівняти…"
 • "В цьому році після відкритих уроків, декілька батьків підійшли і сказали, що їхні діти вирішили в подальшому пов'язати своє майбутнє з англійською мовою і планують вступати на факультет іноземних мов завдяки нашій роботі. Дітям дуже подобається ігровий варіант занять та вони бачуть різницю між рівнем та якістю знань в інших закладах та на наших заняттях."
 • "Також мені подобається методика викладання у нашій студії. Я вважаю, що це найкраща методика викладання для школярів у нашому місті, адже вона результативна та приносить хороший результат та знання студентам. Мені іноді здається, що працювати за іншою методикою просто неможливо."
 • "На цій роботі я не просто робоча одиниця, я людина, яку сприймають та приймають з різними недоліками чи життєвими проблемами. Особливе значення має безумовна повага до людини та справедливість суджень та оцінок."
 • "На сьогоднішній день молодому спеціалісту дуже важко знайти взагалі будь-яку роботу, не говорячи вже про роботу за здобутою освітою. А ще важче знайти місце, де молоду людину будуть цінувати як спеціаліста, вітати його ініціативу, вчити його і давати можливість саморозвитку.
 • "Дуже важко знайти" – на щастя, не означає, що зовсім не можливо, тому що особисто мені в цьому дуже пощастило. Я працюю в організації, де окрім вищезазначеного, ще можна знайти гарний, дружній, завжди готовий допомогти колектив, розуміючого керівника, з яким при бажанні можна поговорити з будь-якого питання, методиста, який може порадити і допомогти…"
Read 2094 times