Запрошуємо школярів у мовну студію WOW! English на курси англійської мови

icon_1
Тричі на тиждень по 1.5 год. *
icon_2
Перевірена методика, що вдосконалюється вже 16 років
icon_3
Заняття проходять при школах
icon_4
Вартість занять 600 грн./міс.

Про нас

Студія заснована в 2004 році у місті Кропивницькому із того часу постійно вдосконалюється та зростає. Сьогодні ми успішно вчимо школярів англійській мові у 21 філії, в містах Кропивницький, Черкаси, Кривий Ріг та Олександрія. Наша команда – це більш ніж 50 відданих роботі людей.

Ми у своїй роботі пропагуємо такі цінності як якість, повага і довіра. І робимо все можливе, а іноді, і не можливе, щоб покращувати нашу роботу. Одним з основних критеріїв якості нашої роботи завжди були та будуть знання дітей.

Велику увагу приділяємо психологічному комфорту наших студентів. Ставлячись до них як до основних учасників процесу навчання, ми будуємо здорові відносини та допомагаємо формувати їх віру в себе та повагу до навколишнього світу.

На сьогодні ми представлені:

Місто Номери/назви шкіл Коментар
Кропивницький 1, 4, 14, 16, 18, 19, 24, 25, 26, 31, 35, Вікторія П, приміщення проектного інституту, Акустика
Олександрія 17
Черкаси 2, 3, 6, 18, 22, 24, 26, 32, 33
Кривий Ріг 41
Миколаїв 3, 19, 53 планується

Вчителі

Наші вчителі це особливі люди, які пройшли ретельний відбір та є носіями цінностей і корпоративної культури WOW! English. До роботи з учнями вони приступають лише після проходження навчання, що включає засвоєння теоретичних знань по методиці, а також пасивну та активну практики.

Процес навчання і розвитку вчителів ніколи не припиняється та реалізується на методичних днях, тренінгах, при написанні посібників та розробці навчальних програм.

Методика

Ми працюємо за системно-комунікативною методикою, що дає можливість навчати дітей усім видам мовленнєвої діяльності: читання, писання, говоріння, переклад та аудіювання.

Мову пропонуємо вивчати з самого початку для того, щоб уникнути "пробілів" в знаннях дітей. Інформація на заняттях дається поетапно і має поступальний, взаємопов’язаний характер. Вивчений матеріал обов’язково повторюється з уроку в урок і в наступних темах, завдяки чому в ньому немає «блоковості», при якій кожен новий матеріал (лексичний) відділений від попереднього.

Учні 1 класу – займаються за спеціальним усно-фонетичним курсом.

abiturients_methods

Учні 2-9 класу – працюють відповідно до основної методики. ЇЇ особливості:

 • Ми активно використовуємо письмо і письмовий переклад, як найбільш ефективний метод запам’ятовування, для формування лексичних і граматичних навичок;
 • Темповий переклад (переклад на швидкість) використовується для формування побіжності мовлення;
 • Техніка читання – читання невідомих слів на основі вивчених фонетичних правил, букв, звуків та буквосполучень;
 • Акцент робимо на аналізі та розумінні процесів, які відбуваються в мові, а не на простому запам’ятовуванні;
 • Кожного уроку проводимо контрольну роботу за матеріалом, вивченим на попередньому уроці. Контрольна робота є звичайним етапом уроку, який дозволяє провести чотириступеневий контроль засвоєння матеріалу:
  • Відпрацювання матеріалу на занятті з вчителем;
  • Робота над закріпленням та повторенням вдома самостійно;
  • Усне опитування на наступному уроці;
  • Письмова контрольна робота.
 • Після кожного уроку ми задаємо письмове та усне домашнє завдання, яке базується лише на матеріалі, що був відпрацьований на уроці, таким чином, щоб учні мали змогу виконати домашнє завдання без допомоги батьків.

Учні 9-11 класів – займаються за програмами, які дають змогу підготуватись до ЗНО, ДПА та будь яких інших іспитів та тестів.

Організація роботи

 • У нас можна навчатися з 1 по 11 класи;
 • Групи формуємо з урахуванням вікових особливостей дітей, рівня володіння мовою, а також Вашого місця проживання;
 • В групі 12-16 студентів;
 • Заняття проводяться: за новою системою* щотижня 2 заняття аудиторно по півтори години та 1 альтернативно-дистанційне;
 • За навчальний рік має бути проведено 108 занять - в середньому 12 занять на місяць, з них 8 аудиторних та 4 альтернативно-дистанційне;
 • Канікули зимові та літні;
 • Оплата за навчання становить 600 грн. на місяць. Оплата здійснюється за поточний місяць до 5 числа кожного місяця на розрахунковий рахунок;
 • Заняття, пропущене з вини вчителя чи організації, ми відпрацюємо в зручний для вас час за попередньо узгодженим графіком;
 • 2 рази на рік проводимо відкриті уроки для батьків (за умови відсутності карантинних обмежень), де Ви зможете побачити результати нашої співпраці;
 • Ви також завжди можете зателефонувати своєму викладачу, отримати консультацію, дізнатися про успіхи дитини;
 • Під час карантину повноцінно працюємо онлайн.

Новий проєкт *

Важливим для себе ми вважаємо бути актуальними та сучасними, щоб відповідати запитам нового покоління наших студентів, слідуючи принципу «Змінюйся, або зникни».

Ми не збираємося зникати, отже змінюємось :)

В цьому році ми приготували для наших студентів сюрприз. Це щось нове та дуже цікаве для дітей всіх вікових категорій, та й будемо чесними, для батьків теж.

Наша ідея – інтегрувати гру на комп’ютері в аудиторні заняття. Ми пропонуємо поєднати заняття з вчителем та заняття в ігровому світі, де у студентів буде можливість повторювати, відпрацьовувати та закріплювати отримані знання.

Ми хочемо:

Прибрати нудьгу та втому та зробити закріплення матеріалу цікавим та радісним процесом, від якого діти будуть отримувати задоволення і якого будуть прагнути;

Стимулювати розвиток когнітивних (розумових) здібностей дітей, розвивати швидкість реакцій та активізувати інші психічні процеси, завдяки емоційному забарвленню, яке дає гра;

Розширити, розвити та організувати пізнавальні можливості наших студентів;

Дати можливість дитині повернутися до будь-якої теми та відпрацювати той матеріал, який потрібен саме їй і саме в даний момент.

Гра являє собою світ, де є:

 • Будинок студента (його можна вдосконалювати та прикрашати за допомогою елементів декору отриманих в обмін на зароблені бали);
 • Офіс WOW! English (отримувати інформацію організаційного характеру та залишати коментарі);
 • WOW Market (обмінювати бали на елементи декору);
 • Розважальний майданчик (грати в улюблені дидактичні ігри та заробляти бали);
 • Академія (вивчати правила граматики та фонетики).

Система розроблена так, що робота в грі оцінюється і повністю відстежується вчителем, даючи можливість бачити динаміку та якість засвоєння матеріалу.

В гру будуть грати студенти, які навчаються по підручникам 1 та 2.

У старших студентів будуть альтернативно-дистанційні заняття, під час яких вони зможуть вдосконалювати навички аудіювання, письма, читання, вирішувати тести та граматичні задачі, відпрацьовувати пройдений з вчителем матеріал.

Учні перших класів будуть, як і раніше, займатися три рази на тиждень аудиторно.

Ми будемо чекати ваших зауважень та коментарів стосовно роботи за новою системою для того, щоб постійно покращувати та вдосконалювати її.