Пн - Пт:

9:00 - 17:00

Сб, Нд:

вихідний

WOW English We Open the World

Особливості нашого підходу

Ми активно використовуємо письмо і письмовий переклад, як найбільш ефективний метод запам’ятовування, для формування лексичних і граматичних навичок;

Темповий переклад (переклад на швидкість) використовується для формування побіжності мовлення;

Особливості підходу

Техніка читання – читання невідомих слів на основі вивчених фонетичних правил, букв, звуків та буквосполучень;

Акцент робимо на аналізі та розумінні процесів, які відбуваються в мові, а не на простому запам’ятовуванні;

Кожного уроку проводимо контрольну роботу за матеріалом, вивченим на попередньому уроці. Контрольна робота є звичайним етапом уроку, який дозволяє провести чотириступеневий контроль засвоєння матеріалу:

  • Відпрацювання матеріалу на занятті з вчителем;
  • Робота над закріпленням та повторенням вдома самостійно;
  • Усне опитування на наступному уроці;
  • Письмова контрольна робота.

Після кожного уроку ми задаємо письмове та усне домашнє завдання, яке базується лише на матеріалі, що був відпрацьований на уроці, таким чином, учні можуть виконати домашнє завдання без допомоги батьків*.

Навчальний модуль для батьків, який допоможе організувати онлайн навчання дитини і якнайшвидше насолоджуватись результатами нашої співпраці.

Мову пропонуємо вивчати з самого початку для того, щоб уникнути "пробілів" в знаннях дітей. Інформація на заняттях дається поетапно і має поступальний, взаємопов’язаний характер. Вивчений матеріал повторюється з уроку в урок і в наступних темах, завдяки чому в ньому немає «блоковості», при якій кожен новий матеріал відділений від попереднього.