Пн - Пт:

9:00 - 17:00

Сб, Нд:

вихідний

WOW English We Open the World

Наша команда

Наші вчителі це особливі люди, які пройшли ретельний відбір та є носіями цінностей і корпоративної культури WOW! English. До роботи з учнями вони приступають лише після проходження навчання, що включає засвоєння теоретичних знань по методиці, а також пасивну та активну практики.

Процес навчання і розвитку вчителів ніколи не припиняється та реалізується на методичних днях, тренінгах, при написанні посібників та розробці навчальних програм.

Любов Сергіївна

 

Любов Сергіївна – Лідер – це той, хто веде за собою. Високий рівень людяності, якості, поваги та довіри, який характеризує Любов Сергіївну вже багато років, дозволяють їй впевнено вести нашу команду за собою з 2004 року. За таким лідером хочеться іти.

Ольга Володимирівна

 

Ольга Володимирівна – В її руках хаос слухняно перетворюється в порядок, де все чітко і по поличках. Вміло і системно навчає молодих колег, бездоганно організовує роботу, тому що любить її. І котиків))

Тетяна Сергіївна

 

Тетяна Сергіївна – спокій і терпіння це про неї. Вміє вислухати та вирішити будь яку складну ситуацію. Кожна доручена їй справа виконана якісно і вчасно. Якщо в організації є душа, то душа “WOW!English” – це Тетяна Сергіївна

Костянтин Миколайович

 

Костянтин Миколайович – англійська мова+віртуозні жарти+щирість+креатив= магічний урок, куди з захопленням летять і діти, і дорослі. Не дивно, що саме Костянтин Миколайович став одним з тих людей, хто втілив нашу геніальну іновацію – онлайн гру для WOW! студентів, де на кожній локації їх чекає щось нове та цікаве, а за всіма яскравими іграми та розвагами стоїть основна мета – якісні знання англійської.

Ірина Сергіївна

 

Ірина Сергіївна – гнучкість, готовність до будь яких змін. Для неї немає нічого неможливого. З легкістю втілює будь яку ідею. Саме тому вона очолила і віртуозно втілила новий проект по розробці альтернативно дистанційних уроків, які дозволяють нашим студентам самостійно і якісно шліфувати отримані на заняттях знання та готуватись до тестів і іспитів.